Centrum Rozwoju Loklanego

Dzieci się uczą i młodzież się uczy. Rodzicu, i Ty poświęć trochę czasu na naukę, Wychowanie dzieci nie jest proste, ale mamy 10 wskazówek, które Ci pomogą. Centrum Rozwoju Lokalnego - organizator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" kontynuując swoją misję wspierania edukacji najmłodszych, a także wsparcia rodziców w procesie wychowania swoich pociech, przygotowało kolejny materiał wideo z poradami. Film "Wychowanie dzieci – 10 porad psychologa" to materiał, który podejmuje 10 bardzo ważnych kwestii dotyczących wychowania dzieci.  W roli przewodnika psycholog mgr Beata Liwowska. 

Link do filmu:

Korzystając z okazji przypominamy, że na stronie internetowej Centrum Rozwoju Lokalnego do pobrania są darmowe materiały do nauki w domu. Nowe materiały będą się ukazywać w każdą środę i każdy piątek aż do czasu, gdy szkoły i przedszkola wznowią funkcjonowanie.

Link do materiałów:  https://crl.org.pl/2020/03/12/dzieci-ucza-rodzicow-w-domu/

 

Wykaz najbliższych poradni specjalistycznych

Szanowni Państwo,

w związku z przekształceniem Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży w jednoimienny szpital zakaźny, ograniczeniu ulega praca poradni specjalistycznych w przedmiotowej placówce. Pacjenci oczekujący na wizytę pierwszorazową powinni zgłaszać się do innych poradni specjalistycznych. W załączeniu przesyłam komunikat w tej sprawie wraz z wykazem najbliższych poradni specjalistycznych z prośba o rozpowszechnienie wśród mieszkańców na administrowanym terenie.

 "Komunikat wraz z wykazem"

 

 

Apel Wójta Gminy

Mając na uwadze rosnącą liczbę zachorowań spowodowanych koronawirusem COVID-19, w trosce o zdrowie zarówno interesantów jak i pracowników Urzędu, zwracam się z prośbą o ograniczenie wizyt w Urzędzie  do niezbędnego minimum.

Proszę o załatwianie spraw telefonicznie - 86 275 2627  lub elektronicznie - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

pasek strony

 tablica soltys

Z okazji Dnia Sołtysa,

wszystkim pełniącym tę zaszczytną funkcję,

pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia,

pomyślności oraz zadowolenia z wykonywania obowiązków.

Dziękuję za współpracę, za zaangażowanie, za liczne

inicjatywy na rzecz społeczności lokalnej.

Niech Wasza praca dostarcza Wam wielu satysfakcji

i będzie źródłem społecznego uznania.

         

                            Krzysztof Krajewski

                            Wójt Gminy Wysokie Mazowieckie

 

Konkurs KRUS

 

Festyn rodzinny